Historie

Uplynula již téměř jedna dekáda od chvíle, kdy byla brněnská scéna poctěna zrodem nové legendy. Pod taktovkou Pohon Crew, dnes již ostřílené bandy místních DJů a producentů, jsme mohli vidět velkolepý nástup Vendety. Noc plná ostrých světel, nekompromisních beatů, dunivých bassů a tepajících zpocených těl vystřelila spolu s celou crew do výšin brněnského nebe.

Po 8 letech hvězda Vendety září jasněji a pod svojí taktovkou nepřestává představovat Brnu ty nejlepší z nejlepších. Camo & Krooked, B-Complex, Counterstrike, DC Breaks, Maduk, Hugh Hardie, Dub Motion, Mind Vortex nebo Prolix jsou některá z jmen, která měla možnost zapsat se do legendární listiny Vendety.

Svou pověst brněnské legendy si však nevysloužila pouze našlapanými line-upy, ale také svou rozmanitostí a ochotou otevřít dveře svého světa všem možným stylům Urban music. Liquidové dnb večery byly střídány s nekompromisními řežbami neurofunků nebo hopavých break’n’beatů a hip hopu. A protože nejen elektronická hudba může rozvášnit návštěvníky, svůj prostor tak dostala i živá vystoupení Le Pneumatiq, Alef Yero nebo Don Juan Disco.

Dost však psaného textu. Je načase, abyste vstoupili do našeho světa sami a pocítili tak slávu Vendety na vlastní kůži. Vstupte s námi do říše nočních divů a tajů. Zažijte nezapomenutelnou noc a zažijte ji několikrát. Protože už ve chvíli, kdy Vám ruku ozdobí vstupní razítko, zapomenete na svět kolem sebe. S úsměvem na rtech, nastartovanými podrážkami a nedočkavostí v krvi budete vrženi mezi několik stagei, ušní bubínky se Vám rozechvějí pod dunivými bassovými linkami protýkajícími stěnami a podlahou Flédy. Na několik dlouhých nekonečných hodin se stanete součástí našeho národa a naší krve. Opojí Vás pohoňácké elixíry života, nakopne Vás první doba a nekompromisní rytmus celého večera Vás nepustí ze svých spárů.

Staňte se součástí legendy.

Staňte se součástí Vendety.