Profily headlinerů Lednové Vendety

01.01.2020

Main Stage

https://www.facebook.com/events/2458137864284387

Dossa & Locuzzed

Toto rakouské producentské duo je v současné době jedním z nejžhavějších jmen v Drum & Bassu. Když před pouhými 4 lety vydali svůj první společný track "Friday", stali se jednou z nejvyhledávanějších formací na scéně. Jejich hymnu "Hollow" premiérově uvedli Camo & Krooked v rozhlasové show na rádiu FM4. Už o několik měsíců později bylo vydáno jejich debutové EPčko "Beatfunk". Vyšlo tehdy ještě na Mainframe Recordings s podporou od jmen jako Sub Focus, Culture Shock, Matrix & Futurebound a Mistajam. Duo v dubnu 2016 oficiálně podepsalo exkluzivní smlouvu s Viper Recordings.

Dossa & Locuzzed se nám představí v 90minutovém DJ setu na Flédě.

http://www.dossalocuzzed.com

Koogi

Koogi patří mezi nejzkušenější české DJe na poli zlomených beatů.

V roce 1999 založil první pravidelný drumanbassový pořad na českých rádiích – Shadowbox, který na pražském Rádiu 1 funguje dodnes. O rok později stál u zrodu stejnojmenného informačního serveru a společně s bookingovou agenturou Easbase se podílel na pořádání Shadowbox parties, na kterých se vůbec poprvé v Čechách představil například Ed Rush, Usual Suspects, Kemal, Total Science a další velká jména světového drumandbassu.

Na Vendetě hraje Koogi na hlavní stagi před Dosa & Locuzzed.

https://www.shadowbox.cz/koogi

BarBar Stage

Kiosek records

Hlavním tématem BarBar stage na Vendetě, je showcase vydavatelství Kiosek records. Založili jej tři hudebníci z Prahy, tedy Saku, Line of Sight a Ljuba. Na svém labelu proměňují jedinečnou atmosféru naše hlavního města v elektronický sound zaměřený především na deep-break a tech.

https://www.kiosekrecords.com/about