Profil hostů narozeninové Vendety - Agressor Bunx

10.01.2019

Agressor Bunx je pseudonym dvou ukrajinských rodáků, bratrů Alexandera a Nikolaye. Za dobu téměř desetileté existence, se dvojici podařilo zaujmout přední místo v ukrajinském dnb podsvětí a zároveň se prosadit i v žebříčcích po celém světě díky labelům Ram Records, Eatbrain, Blackout nebo Citrus.

Jedním z největších úspěchů jejich kariéry byl track Tommy Gun, vydán na labelu Blackout Music (patřící triu Black Sun Empire), se kterým se dostali do podvědomí většiny producentů a posluchačů a právem byl tento track zařazen na předních příčkách žánrových hitparád.

V roce 2015 mohli přispět trackem Trice na kompilaci Ramsterdam / Ram Records se kterou ukázali schopnost přijít s novým experimentálním zvukem nesoucím stopy old school vibeu.

Mezi další úspěšné tracky můžeme zařadit Death Meadow / Eatbrain či Time Shift / Ram Records. Veleúspěšná kompilace The Order vyšla v roce 2016 a přinesla dnb podsvětí osobní pohled na neurofunk, říznutý unikátním a mocným soundem, který si za ta léta dvojice vypěstovala.

V poslední době jsme o nich slyšeli zejména díky umístění nového tracku Rough v kompilaci pro Cause4Concern, slavící 20 let.

Andy C, DJ Hype, Noisia, The Upbeats, Audio nebo Jade - ti všichni se vyjádřili pro podporu talentované dvojice a jejich tracky ve svých setech uvolňují do světa. Není proto pochyb, že se můžeme těšit na unikátní sound veden profesionální a šikovnou rukou jednoho z dvou bratrů.