Vendetka bude hostit maďarského dje Zero Method

18.04.2018

Zatímco 30.dubna budou po Brně hořet čarodejnice, my budeme v brněnském klubu Fléda pálit obvody mixážních pultů, rozehřívat parket a lámat se při pohoňácké Vendetce!

Pro tuto edici jsme si pro Vás připravili vytříbený kousek a tím je maďarský producent a dj Zero Method. Ten se ze skromných počátků v éteru online rádia vyšvihl do výšin drum'n'bassového vesmíru po tom co mu vyšly úspěšné releasy na DSC14, Habit, Trust in Musica dalších zaujal předně svým masivním remixem tracku Sickness / Mindscape & Ryme Tyme, který mu vyšel právě na labelu Citrus. Jeho hudba se tak dostala do podvědomí jmén jako Optiv, Ed Rush, Teebee, Chris.su nebo Phace.

Zakladatel DSC14, Trace se o tomto nadějném borcovi vyjádřil následovně: "Zero Method donutil mnoho drum'n'bassových Dju opustit komplikovaný svět složitých aranžmá a přiměl je navrátit se k čistému vibeu dnb...žádné vyhecované dropy nebo nesmyslné úpravy. Jednoduchý, čistý a efektivní drum and bass.

A přesně to je základním prvkem, který prozrazuje tvorbu Zero Methoda, který se inspiroval u producentů jako Bad Company, Kemal nebo C4C. Vyvinul svůj unikátní zvuk, který se drží jednoduchosti a čistých nepřekombených produkčních hrátek a právě tyto vlastnosti jej drží v oblibě u svého publika. Od roku 2017 se také vrátil do éteru online rádia a má pravidelnou show Deepfields na stránkách jungletrain.net, kterou pojmenoval podle svého prvního alba Deep Fields, které bylo vydáno v roce 2015 na labelu Red Light Recordings.

Jako tomu tak obvykle bývá i tentokrát se o support na Vendetce postarají zkušení matadoři domovské Pohon Crew. Se svým unikátním funkovým breakbeatovým setem se představí sám Otec Zakladatel – DJ Kotlyk a zbytek plejády drum'n'bassových zvuků Vám předvedou Spool, El Waca, Birg, Kamikaze a samozřejmě nejkrásnější ženská představitelka dnb soundu pod sluncem – Mania.

30.dubna se vidíme na značkách. Začátek ve 20:30 a vstupné 150 Kč!

Pohoň to tam!