Profil druhého lednového headlinera: Erb N Dub

03.01.2018

Erb n Dub je dj a producent, kterému ke štěstí nestačí cross-fadovat mezi jednotlivými populárními tracky dnešní doby a být spokojen. Každý kdo slyšel jeho umění 4-deckového hraní, které rozbíjí každý taneční parket to může dosvědčit. Ať už to je vybírání starých zapomenutých samplu, které dále komponuje do svých děl, či scratching, juggling či obyčejné hypování rozvášněného davu, všechny tyto schopnosti Erb n Dub neustále zlepšuje a zkvalitňuje.

Od roku 2007 vychází Erb n Dubovi tracky na labelech jako Playaz, Technique, Program/Ram a 3 z nich se umístnili v top 10 na stránkách Beatport. Labely jako Sony nebo OWSLA jej přizvali k remixování tracků od artistů jako Foreign Beggars, DJ Fresh, TC, A Skillz, Deekline, Freestylers nebo Krafty Kuts. Jeho tracky jsou známé po rave akcích celého světa, díky taneční a hypující atmosféře, která je obklopuje. Jeho tracky a podporu využili jména jako Andy C, Drumsound and Bassline Smith, Phace, Hype, Mefjus nebo například Dirtyphonics.

Mimo jeho DJ a producentské skilly, se však Erb n Dub vyznačuje také vyjímečným nadáním ve hře na bicí. Vedle playerů jej tak můžeme zažít za bicí soupravou v live formaci Wicked City spolu s Krafty Kuts a Dynamite MC. Od roku 2013 vlastní své vlastní studio 20 20 v Kentu, UK. Dokonce i hudební velikán, společnost Yamaha, si jej vybrala za jednoho z umělců, které podporují a sponzorují. V současné době se můžeme těšit jak na jeho novou tvorbu pod labelem Technique Recordings, tak jeho brněnskou premiéru a to již 19.ledna na Flédě!