Profil InsideInfo

28.10.2017

InsideInfo na počátku fungovalo jako producentské duo dvou kamarádů, kteří se z jejich prvotního studia dostali až na frekvence rádia Origin FM, kde měli možnost každý týden představovat své nové výtvory a obratem na ně dostávat feedbacky od posluchačů. Krátce poté se však jejich partnerství rozpadlo a se jménem InsideInfo poté pokračoval už jen sám Paul. Vzal si půjčku a vybudoval profesionální studio, ve kterém se po hlavě vrhl do vytváření svého jedinečného stylu a začal mixovat nejrůznější subžánry a vytvářel tak svůj podpis, který je znát v jeho tracích.

Nedlouho poté se mu povedlo vydat na label Ganja-Tek, který vlastní DJ Hype a to s trackem Concentrate/Rumble On Signal. Od této chvíle jeho hvězda stoupala a jeho tracky zaujali pozornost mnoha dalších labelu jako Horizons, Critical, Blu Mar Ten, Mainframe a Breed 12 Inches. Taneční parkety byli otřeseny v základech po vydání dalšího tracku Honey Bee, které na svém Worldwide albu vydali Matrix & Futurebound a následně po kolaboraci s Matrixem vydali track Quattro na labelu Metro Recordings.

InsideInfo ani na chvíli nevydechl a už válcoval svět s remixem tracku Anubis/Camo & Krooked, vydaném na remixovém albu Hospital Records. Ten největší průlom měl však teprve přijít.

Spolu s Audiem vydali singl Vein Drain na světoznámém Virus Recordings, ke kterému se InsideInfo poté exkluzivně upsal. Začal pracovat na vydání prvního alba, kterým se stalo Grow EP, obsahující 7 tracků. Úspěch této desky vystřelil InsideInfo mezi ty nej drum'n'bassové producenty světa zejména v tech a neurofunku.

Spolupracoval se jmény jako Mefjus, The Upbeats, Smooth, Maztek a Prolix. Netřeba představovat pecky jakými jsou Mushroom nebo Metamorphosis, známé každé správné "dnbhead". V oblasti remixů měl možnost podílet se na tracích od Black Sun Empire, Bad Company, Usual Suspects či Hybrid Minds. Jeho poslední kolaborace s Mefjusem - Pulsation/Viper Recordings, držel prvotní příčku na beatportu po více než tři týdny a v soutěži D&B Awards obdržel nominaci za nejlepší track roku - Footpath. S jeho plány do budoucna si můžeme být jistí jedinou věcí. InsideInfo se rozehřívá a jeho cesta úspěchu ještě nekončí.

Potřebujete další důvody, proč si jej nenechat ujít?