Levela headlinerem jumpupové Vendety

30.05.2017

Na závěr této sezóny jsme si pro Vás připravili pořádně „ukvákanou“ Vendetu! Šifra v první větě je snad každému jasná – tentokrát se ke slovu dostane především Jump Up, kterému bude věnována celá hlavní stage.

Headliner hlavní stage je LEVELA - Po letech učení kouzla mixování od svého staršího bratra, se ve svých 13 letech toužil dozvědět, jak vlastně tracky vznikají, a tak přiložil ruku k produkci. Strávil každou chvilku, co mohl ve studiu a začal vytvářet zásobu tracků, o kterých se domníval, že jsou dostatečně kvalitní, aby se dostali k širší veřejnosti, takže poslal několik demo CD a e-mailů na řadu labelů. Brzy poté v něm DJ Phantasy z Easy Records spatřil mladý talent a pozval ho, aby pracoval výhradně pod jeho labelem. Po dobu 5 let se DJ Phantasy stal jeho lektorem, který ho obohatil o tipy k produkci a připravil mu cestičku scénou tím, že domluvil spolupráci se jmény jako Skibadee, Funsta a Harry Shotta atd. Toto vše přineslo Levelovi debutový vinyl na Easy Records s tracky "Dubstyle (Ft MC Funsta)" a "Stamina", po kterém následovalo velice úspěšné EP “Stark Ravin’ Mad EP” a další releasy, mimojiné ve spolupráci s Dub Zero - "Overdrive" a "Messy". Díky těmto releasům získal mnoho bookingů po celé Británii a Evropě a taktéž se stal rezidentní DJ akcí Innovation a Devotion. Jaguar Skills, Danny Howard, Mistajam a Crissy Criss pravidelně podporují jeho tracky na BBC Radio1 & 1Xtra, v dubnu 2010 založil label Multi Function Music, později si jej našel Datsik a navrhl, aby společně spolupracovali na několika projektech, jenž výsledkem byl očekávaný "Levela Drumstep Remix" jednoho z nejznámnějších Datsikových tracků - "Firepower". Remix byl podpořen Skrillexem, Excisionem, Datsikem, Downlinkem a mnoha dalšími. Vzhledem k výše zmíněným úspěchům se není čemu divit, že momentálně má Levela svůj diář plný bookingů a neví kam dřív skočit. Z Pohon crew jej na stage doplní El Waca. Ten je taktéž jezdcem za Jump-Up.cz Crew, a byla by škoda, kdyby při této příležitosti sebou nevzal i kámoše z této bandy a nepřiložili ruku k dílu s ním, takže z Jump-Up.cz Crew se můžete těšit na členy – N.e.d. a Bio v b2b setu s Drop Database. Poslední neméně důležité jméno je DJ Prostor – výhrece našeho DJ kontestu. Tímto mu gratulujeme k vítězství a už teď se těšíme na jeho set, kterým hlavní stage zahájí!

Barová stage bude taktéž Drum & Bass – ovšem při výběru DJs jsme se řídili motem „jakýkoliv Drum & Bass kromě Jump Upu“ a to znamená jediné - rozmanitá selekce od Liquidfunku, Deepu až po Techstep a Neurofunk. Ostatně ti z Vás, kteří na naše akce pravidelně chodí, si podle jmen dokážou představit, co od koho čekat – Pohon Crew ve složení Birg, Dekor, Dizzrtrickt, Kamikaze, Mania a Rybizz.

Báreček nabídne prostor pro „Re-Action stage“ – Breakbeat jako víno. Pokud by jste rádi zaslechli od Sayka jiný set, než Drum & Bass, tak dokonalá příležitost. Kromě Sayka se můžete těšit na DJs Checkmate, Jimi, LS Dos a Kotlyk.

Všechny stages nabídnou kvalitní hudební zážitek, takže o páteční plán je perfektně postaráno a vidíme se na Flédě!