Tiskovka k pateční Vendetě s Phace

06.03.2017

Od březnové Vendety nás dělí poslední týden, nejvyšší čas nahodit pár slov k tomu co se bude v pátek dít. Hlavní a barovou stage ovládne Drum & Bass, báreček tentokrát táhle bassy Dubstepu a Dubu.

Na hlavní stage čekejte tentokrát tvrdší odnože Drum & Bassu, což je asi všem jasné vzhledem k výběru headlinera. Florian Harres aka PHACE je producent, DJ a majitel labelu NEOSIGNAL pocházející z Hamburku. Na scéně se pohybuje už opravdu dlouho, začátky projektu sahají až do roku 2003, kdy vydali první release na labelu Protogen a ještě pod tímto pseudonymem pracovali dva členové. Spolupráce trvala až do roku 2007, kdy se jeden ze členů začíná soustředit na profesní život a projekt opouští, žezlo projektu převzal Florian a za posledních deset let udělal obrovský kus práce, čímž jsou důkazem 4 studiová alba (PSYCHO, FROM DEEP SPACE, RAUM UND ZEIT a SHAPE THE RANDOM), mnoho remixů a spousty EP na předních labelech jako VISION, OWSLA, CRTICIAL, SHOGUN, MAU5TRAP a samozřejmě na vlastním NEOSIGNAL RECORDINGS. Jen pro zajímavost – dnes, kdy píšeme tiskovku je to přesně 10 let od vydání prvního alba PSYCHO. Jeho zvuk je identický zkroucenými bassy, experimentováním s rytmem, vysoce kontrastní atmosférou s temnými filmovými motivy a to vše s explosivní energií. Tento jedinečný přístup k produkci mu zajistil vystoupení ve většině koutů naší planety a podporu od jmen jako NOISIA, SKRILLEX, ANDY-C, GOLDIE, ALIX PEREZ, BLACK SUN EMPIRE, ED RUSH & OPTICAL, ROCKWELL, MISANTHROP, MAYHEM, ICICLE, IVY LAB, CHASE & STATUS, FRICTION, MEFJUS, SPOR, EVOL INTENT, DIESELBOY, EMPEROR a tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho. Support si vzali na starost členové Pohonu ve složení Dizztrickt, Dekor, Yardel aka Afterlife, Birg, Mania a The Tower b2b Voidsec z Mindicted Crew. Kdo nás zná, tak ví, že od zmíněných bude ostrá palba celou noc!

Bar stage se bude taktéž houpat v rytmu Drum & Bassu, ovšem ne tak tvrdě jako hlavní stage. Selekci Liquidfunku, Deepu a Raggaejunglu Vám naservírují naši DJ’s Rybizz, Kamikaze, AKA, Spool, El Waca a hosté TMA a Heft. Báreček bude prezentovat tempo 140 BPM – selekce Dubstepu a Dubu od DJ‘s El Waca, Attempt ze Soul Ex Machina crew, který nás jistě potěší i něčím z vlastní produkce, Dekor ve speciálním setu s MC Vaantem, Yak a Flexa. Máme se na co těšit, takže jdeme odpočítávat poslední dny a v pátek na značkách!