Dvanácté narozeniny Pohon Crew s Tantrum Desire

07.01.2017

Vánoční radovánky jsou za námi, dárky rozbalený a cukroví snězený. Nový rok oslaven, ohňostroje vypuštěny a my se po hlavě vrháme do nového roku 2017. Ovšem pro Vás, drumnbassové příznivce, slavnosti ještě ani zdaleka nekončí. Neúkvapně se totiž blížíme k dalšímu historickému milníku Pohon Crew a tím jsou dvanácté narozeniny!

Stejně tak jako jsme Vám rozproudili krev před rokem na narozeninové Vendetě s Mind Vortex, ani tenhle rok Vás nezklameme! Připravte se na narozeninový večírek, který bude hostit dvě zahraniční jména a široký lokální support.

Hlavní headliner, který přijal naše pozvání až z dalekého Londýna, je další z řad drumnbassových legend - Tantrum Desire, v zastoupení jednoho z jejich členů Jaye Faleye. Tantrum Desire se na dnb scéně vyskytuje již od roku 2004, kdy bylo vytvořeno Jayem a Devinem Smithem. Během prvních let svého působení se zapsali do paměti posluchačů prvními známými tracky jako 'Transformers' nebo 'Can’t stop'. Poté přišel rok 2008, který byl pro duo přelomovým. Všiml si jich totiž Simon ‘Bassline’ Smith a Tantrum Desire se tak zanedlouho poté stalo součásti světoznámého Technique Records. Následovaly debuty 'Xenomorph' a 'Last Stand', které byly mimo jiné prezentovány i na BBC Radio 1. Během příštích let se několikrát dostali na přední příčky hitparád, byli přizvání k remixování jmen jako Laidback Luke, Matrix & Futurebound nebo Ministry of Sound a zahráli si na nespočet akcích po celém světě . Můžeme si být jisti, že tato návštěva není ani první ani poslední. Brněnští fanoušci tak určitě nebudou zklamáni a stejně tak Pohon dostane řádný narozeninový nášup!

Jako druhý headliner se historicky poprvé v České republice představí rakouské duo Dossa & Locuzzed. Tito nováčci na dnb scéně se poprvé představili v roce 2015 společným trackem 'Friday', který zazněl na BBC Radio 1XTRA a získal si velkou oblibu. Jejich nástup měl raketový start, jelikož další track z jejich tvorby 'Hollow' byl představen samotnými Camo & Krooked v jejich radiové show. Duo si okamžitě získalo místo v dnb scéně svým specifickým stylem produkce a je podporováno jmény jako Sub Focus nebo Culture Shock, což vedlo k rychlému upsání labelu Viper Recordings v dubnu 2016. Jejich tracky se objevují na UKF, stoupají vzhůru rychlostí světla a Vy můžete být u jejich premiéry v naší malebné zemi!

Na narozeninách samozřejmě nemůže chybět ani oslavenec a tak se Vám představí celá široká řada Pohon týmu. A vy tak můžete popřát vše nejlepší jménům Afterlife, Kamikaze, Spool, Musicant, Dekor, Yak, Mania, UFO, DJ AKA, Rybizz, Birg, El Waca, Kotlyk, Dizztrickt, Parabot, Marcco a Romitronic. A kdyby se přece jen někomu pořád nechtělo pohupovat, buďte si jisti, že o ten správný hype se postará dvorní MC Embryo, který bude kouzlit do mikrofónu a podporovat DJ line-up svou hlasovou smrští.

Srdečně Vás tedy zveme 20. ledna na domáckou Flédu. Jsme si jisti, že tato oslava opět předčí tu minulou a zapíše se jako další legendární noc. Ve 20:30 na značkách, nahoď pohon, keep calm and DNB!